logo vilar

Запрошуємо взяти участь у конференції «Лікарське рослинництво: від досвіду минулого до новітніх технологій» дистанційно 21-22 листопада 2022 року

Полтавський державний аграрний університет та Дослідна станція лікарських рослин ІАП НААН запрошують взяти участь у конференції по лікарським рослинам.

 Х Міжнародна науково-практична конференція «Лікарське рослинництво: від досвіду минулого до новітніх технологій» відбудеться 21-22 листопада 2022 року.

 Оргкомітет щиро запрошує науковців і викладачів, аспірантів і студентів, спеціалістів у галузі взяти активну участь у роботі конференції, присвяченій 85-річчю з дня народження селекціонерки і дослідниці лікарських рослин Лідії Панасівні Шелудько

 Тематичні напрями:

 - інтродукція, ботаніка, фізіологія лікарських рослин

 - екологічні проблеми вирощування і переробки;

 - технології вирощування і збирання;

 - післязбиральна переробка і технології;

 - фітохімія лікарської сировини.

 

 Участь у роботі конференції дистанційна, публікація безкоштовна.

 

Для участі у роботі конференції необхідно до 15 листопада 2022 р. надіслати на адресу оргкомітету статтю обсягом до трьох сторінок тексту та резюме українською та англійською мовами (назва, автор(и), текст). Просимо оформити статтю, як наведено у зразку (подано нижче).

 

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ

 

Текстові матеріали набираються однією гарнітурою «Times New Roman», розмір кегля 12 пт., один інтервал. Параметри сторінки: стандартний А4 (210х297), розташування книжне, верхній і нижній береги – 20 мм, лівий, правий – 30 мм, сторінки без нумерації. У файл можна вставляти рисунки, фотографії, таблиці, графіки. Форматування файлу в редакторі MS Word, *.doc. Назва файлу за прізвищем автора(ів) (наприклад: Petrenko.doc).

 

Файл з матеріалами надсилати за адресою e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на ім’я 

Поспєлова Сергія Вікторовича.

 

Матеріали конференції у вигляді електронної збірки у форматі PDF будуть опубліковані на сайті аграрного університету  http://pdaa.edu.ua та розіслані учасникам.

 

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ

 

 Колосович М.П., кандидат с.-г. наук, Колосович Н.Р., м.н.с.

Дослідна станція лікарських рослин ІАП НААН, Березоточа, Полтавська область, Україна

 

ПЕРСПЕКТИВИСЕЛЕКЦІЇ ASTRAGALUS FALCATUS LAM.

 

Ключові слова: астрагал серпоплодний, флавоноїди, робінін, кемферол

 

Астрагал серпоплодний (Astragalus falcatus Lam.) – багаторічна трав’яниста рослина родини бобових заввишки 55-85 см з непарноперисто-складними листками, з білуватими квітками, що зібрані в багатоквіткові китиці……..

 Текст Текст Текст

 Дозволяються рисунки, таблиці, фотографії

 

Бібліографія

 

1. Попова Н.В. Лекарственные растения мировой флоры/ Н.В. Попова., В.И. Литвиненко.– Харьков: СПДФЛ Мосякин В.В., 2008.- 510 с.

 

2.  http://www.ildis.org/LegumeWeb?sciname=Astragalus%20falcatus.

 

3. Шашлова В.И. К изучению особенностей выращивания астрагалов серповидного и повислоцветкового в Московской области// Сборник научных трудов «Изучение лекарственных растений в ботаническом саду НПО «ВИЛР».–М.: НВО «Вилар», 1991. – С.123-128. 

 

Колосович М.П., Колосович Н.Р. ПЕРСПЕКТИВИ СЕЛЕКЦІЇ ASTRAGALUS FALCATUS LAM

В статті наведені біометричні показники зразків колекції астрагалу серпоплодного та перспективи його селекції…..

 

 Kolosovich M.P., Kolosovich N.R. PROSPECTS OF ASTRAGALUS FALCATUS LAM SELECTION 

The article presents biometric indicators of samples of Astragalus falcatus Lam. collection and prospects of its selection….