logo vilar

Всеукраїнська конференція молодих учених з лікарського рослинництва 25.03.2022 р.

25 березня 2022 року у Дослідній станції лікарських рослин відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференції молодих вчених«Перспективні напрями наукових досліджень лікарських і ефіроолійних культур».

 

В роботі конференції взяли участь науковці, аспіранти та студенти навчальних та наукових установ України, таких як: Інститут агроекології і природокористування НААН, Дослідна станція лікарських рослин ІАП НААН, Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка, Міжрегіональна академія управління персоналом, Черкаська медична академія, Лубенський медичний фаховий коледж, Хорольський ботанічний сад, Кременецький ботанічний сад, Дендропарк «Дружба» Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Інститут садівництва НААН України, Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, Інститут рису НААН, Національний дендрологічний парк «Софіївка» НАН України, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького та Інститут збереження біорізноманіття і біологічної безпеки Словацького аграрного університету в Нітрі (Словаччина).

В наукових роботах висвітлені результати досліджень з ресурсознавства, колекціонування, інтродукції, селекції і насінництва, агротехніки вирощування та захисту посівів від шкідників і хвороб, фізіології та біотехнології, фітохімічних досліджень та використання лікарських рослин та екологічних аспектів їх вирощування.

Організаційний комітет конференції щиро вдячний учасникам конференції за активну участь.

З електронною версією збірника (який буде розісланий усім учасникам) можна ознайомитися за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1QsTLLqAOcSciJ0JzrjdxSnCsB5X07e-F/view?usp=sharing