logo vilar

Розгляд річних звітів 2021 року

2 листопада 2021 року в Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН відбулося чергове засідання Вченої ради установи.

На порядку денному стояли питання розгляду та затвердження річних звітів за 2021 рік та підсумки роботи експедиції по районам Тернопільської та Чернівецької областей.

Про результати виконання завдань по програмам наукових досліджень 17 «Генетичні ресурси рослин» та 28 «Ефіроолійні, лікарські та пряно-ароматичні рослини» доповіли відповідальні виконавці завдань: М.П. Колосович, Н.І. Куценко, Н.В. Приведенюк, звіти яких були затверджені Вченою радою та рекомендовані до передачі головним установам.

Про підсумки роботи експедиції по Тернопільській та Чернівецькій областей слухали заступника директора з наукової роботи Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН Глущенко Л.А., яка повідомила, що збір зразків (гербарію, насіння, садивного матеріалу) проведено у 49 сайтах у загальній кількості 522 зразків 241 виду (243 зразки культурних рослин та 279 дикорослих). В тому числі зібрано зразків лікарських та ефіроолійних рослин: гербарію 283 аркушів 56 видів 34 родів, 20 зразків сировини, насіннєвий матеріал 110 зразків та садивний – 25.

Зібрані зразки поповнять колекцію ботанічного розсадника та гербарних фондів установи.

amarantzrazky lisyozero