logo vilar

Вчена рада з нагоди Дня науки

14 травня 2021 року в актовій залі Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН відбулося розширене святкове засідання Вченої ради, присвячене Дню науки.

В його роботі взяли участь члени вченої ради, нині працюючі та колишні співробітники, а також гості: лубенський міський голова О.П. Грицаєнко, голова лубенської районної державної адміністрації С.М. Сіряченко та голова лубенської районної організації профспілки освіти і науки Л.І. Грицаєнко.

В ході роботи заступник директора з наукової роботи Л.А. Глущенко виступила з доповіддю до Дня науки «Наука та неперервне навчання», яка викликала неабияку зацікавленість слухачів. Завершилася промова останніми науковими здобутки Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН та привітанням з професійним святом.

До вітального слова були запрошені лубенський міський голова О.П. Грицаєнко, голова лубенської районної державної адміністрації С.М. Сіряченко та голова лубенської районної організації профспілки освіти і науки Л.І. Грицаєнко, які щиро привітали присутніх з професійним святом та вручили подарунки.

           З вітальною промовою до Дня науки виступив директор установи О.В.Устименко, який привітав працівників зі святом та вручив подарунки структурним підрозділам. Почесним працівникам та гостям було вручено по свіжому номеру газети «Лубенщина», в якому надрукована ілюстрована стаття про сьогодення Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН. 

nauka-1.21nauka-2.21nauka-3.21