logo vilar

Подяка учасникам конференції 25.03.2020 р.

Організаційний комітет і всі працівники Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН дуже вдячні Вам за участь у роботі ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених«Перспективні напрями наукових досліджень лікарських і ефіроолійних культур».

Не зважаючи на важкі обставини, які спіткають світ, ми отримали справжнє задоволення від проявленої Вами активності. Наша конференція переросла всеукраїнський формат, так як до її роботи долучилися молоді вчені із інших країн.

Так, як конференція проходила в дистанційному режимі, просимо, Вас знайомитися з матеріалами та долучитися до їх обговорення, як в коментарях на сайті, так і листами до нашої електронної скриньки. Щоразу важливим етапом проведення наших молодіжних конференцій є оцінка робіт молодих вчених: учнів, студентів, аспірантів та науковців з обранням та нагородженням авторів кращих робіт – традиційно це друкована продукція, книги провідних науковців. Тому, просимо оцінити роботу колег та обрати, ті, які на Вашу думку, є найкращими у певній категорії.

Також за бажанням, просимо вказати потребу у матеріалах на паперових носіях. Друкувати матеріали будемо в обмеженій кількості і лише після того, як запрацюють наші друкарні.

Бажаючим отримати сертифікат учасника конференції просимо нас повідомити та вказати варіант отримання (сканкопію в електронному вигляді чи поштою на вказану вами адресу отримувача).

З матеріалами конференції можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/15liX2uO_m7y-AvLkqn-VQrj5r9XgUGg6/view?usp=sharing