logo vilar

Конкурс на зайняття посади директора

Національна академія аграрних наук України оголошує конкурс на зайняття посади директора Дослідної станції лікарських рослин Інституту агроекології та природокористування НААН (37535, Полтавська обл., Лубенський район, село Березоточа, вул. Покровська, буд. 16-А).

 У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають науковий ступінь доктора наук або доктора філософії (кандидат наук), стаж роботи на посадах наукових працівників та (або) науково-педагогічних працівників не менше 10 років, зокрема досвід роботи на керівних посадах не менше 5-ти років, та є фахівцями з основного напряму діяльності цієї наукової установи.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення Академією.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі на ім’я Президента НААН, в якій зазначається інформація про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною третьою статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність»;

- особовий листок з обліку кадрів з фотографією (розміром 3х4);

- автобіографію;

- копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінеті Міністрів України від 27 вересня 2000р. № 1465 (Офіційний вісник України, 2000 р., №39, ст.. 1656);

- довідка про наявність або відсутність судимості;

- інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

- копію паспорта, засвічену претендентом;

- копію трудової книжки;

- письмову згоду на обробку персональних даних;

- декларацію як кандидата на посаду за минулий рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» (роздруковану з сайту НАЗК).

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), мають бути засвідчені в установленому порядку (за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально).

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою, учасник конкурсного відбору до проведення виборів додатково подає підписану заяву та завірені копії документів. У разі неподання зазначених документів, претендент не допускається до участі у виборах.

Документи надсилати на адресу: м. Київ-10, вул.. Михайла Омеляновича-Павленка, 9, Національна академія аграрних наук України, або на електронну адресу: vnka@naas.gov.ua.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">

У разі неподання повного пакету документів, претендент не допускається до участі у конкурсі.

Телефон для довідок: (044) 521-92-91.