logo vilar

Вчена рада з нагоди Дня працівника сільського господарства

           16 листопада 2018 року відбулося розширене засідання Вченої ради Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН з нагоди Дня працівника сільського господарства.

            З вітальним словом виступила заступник директора з наукової роботи Л.А. Глущенко, яка привітала присутніх з професійним святом.

Згідно порядку денного були розглянуті доповіді відповідальних виконавців щодо результатів участі в координаційних нарадах з ПНД 06 „Агроекологія, ПНД 24 „Генофонд рослин”, ПНД 26 „Ефіроолійні, лікарські і ароматичні культури”, ПНД 41 „Економіка природокористування”, ПНД 45„Зрошуване землеробство”, а також була заслухана наукова доповідь Л.А. Глущенко щодо результатів проведення пошукової експедиції по Північно-Східному Поліссю України.

Під час експедиції з 20 серпня по 31 серпня 2018 по Північно-Східним районам Полісся та Лісостепу України (Чернігівська, Сумська обл.) з метою збору генетичного матеріалу сільськогосподарських культур та їх диких спів родичів було зібрано насіннєвий і садивний матеріал 90 зразків та гербарій у кількості 179 аркушів 43 видів лікарських рослин, що дало змогу поповнити генофонд лікарських рослин та гербарний фонд установи. 

exped 1exped 2exped 3