logo vilar

Звіт за програмою 26 «Ефіроолійні, лікарські і ароматичні рослини»

16 січня 2018 року в малій конференцзалі Національної академії аграрних наук України відбулося заслуховування звіту по програмі наукових досліджень № 26 «Ефіроолійні, лікарські і ароматичні рослини».

На засіданні відділення рослинництва в присутності академіка-секретаря Роїка М.В. та академіків відділення про наукову роботу за даною програмою доповіла заступник директора з наукової роботи Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН Глущенко Л.А., яка детально висвітлила результати роботи за 2017 рік та надала ґрунтовні відповіді на численні запитання.

Призначені академією рецензенти звіту Якубенко Б. Є. (НУБіП), Рудюк А. М. (Департамент землеробства та технічної політики в АПК Міагрополітики України) та експерт Мусієнко М.М. (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка) надали схвальні відгуки. Керівництво та члени відділення рослинництва НААН подякували усім співвиконавцям програми (Інститут агроекології і природокористування НААН, Дослідна станція лікарських рослин ІАП НААН, Закарпатська ДСДС НААН; Прикарпатська ДСГДС ІСГ КР НААН; Прилуцька ДС ІС НААН, Тернопільська ДСГДС ІКСГП НААН, Дослідна станція тютюнництва НААН), схвалили роботу та затвердили короткий звіт за програмою № 26 «Ефіроолійні, лікарські і ароматичні рослини».