logo vilar

Затвердження робочих програм та календарних планів на 2017 рік

7 лютого 2017 року в актовій залі ДСЛР відбулося чергове засідання Вченої ради.

На порядку денному розглядалися питання: розгляд та затвердження робочих програм та календарних планів на 2017 рік по програмам наукових досліджень 06 „Агроекологія”, 24 „Генофонд рослин”, 26 „Ефіроолійні, лікарські і ароматичні культури”, 41 „Економіка природокористування”, 45„Зрошуване землеробство; результати роботи координаційно-методичної ради «Агроекологія»; життєвий шлях науковця Деркача В.О.

В основній частині засідання відповідальні виконавці ознайомили присутніх з основними напрямками наукових досліджень на 2017 рік, які висвітлені в робочих програмах та календарних планах.

Продовжувалося засідання Вченої ради доповіддю заступника директора з наукової роботи Л.А.Глущенко про результати роботи координаційно-методичної ради «Агроекологія», яка відбулася 6 лютого 2017 року в Інституті агроекології і природокористування ІАП.

Святкова частина засідання ради розпочалася доповіддю завідувача відділом селекції та насінництва Н.І Куценко «Науковий шлях В.О.Деркача», у якій доповідач висвітлила основні моменти біографії, здобутки та особисті якості ювіляра.

Із Ювілейним Днем народження В.О. Деркача привітали директор ДСЛР О.В.Устименко, заступника директора з наукової роботи Л.А. Глущенко, завідувача відділом селекції та насінництва Н.І Куценко та колектив відділу селекції і насінництва голова профспілкового комітету Т.П. Куцик та М.А. Калініна, керівники підрозділів та всі бажаючі.

derkach 1derkach 2derkach 3