logo vilar

Круглий стіл з питань лікарського рослинництва

23 жовтня 2015 року в Інституті агроекології і природокористування НААН відбувся круглий стіл з обговорення проекту Програми вирощування лікарських рослин установами НААН на 2016-2020 роки.

Організаторами заходу виступили: відділення землеробства, меліорації та механізації НААН, Інститут агроекології і природокористування НААН та Дослідна станція лікарських рослин ІАП НААН. Відкрили засідання в.о. академіка секретаря Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН Л.А. Пилипенко та заступник директора з наукової роботи Інституту агроекології і природокористування НААН О.С. Дем’янюк. З привітальним словом виступив директор Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН О.В.Устименко.

На засіданні круглого столу виголосили доповіді: Л.А. Глущенко «Проект Програми вирощування лікарських рослин установами НААН на 2016-2020 роки», В.М. Будзяк «Ефективність вирощування лікарських рослин», Ю.А. Никитюк «Стратегічні пріоритети державної політики розвитку лікарського рослинництва в Україні», Н.В. Приведенюк «Сучасні технології вирощування лікарських рослин із застосуванням краплинного зрошення» та Н.І. Куценко «Сортовий ресурс лікарських рослин селекції ДСЛР ІАП НААН».

Після прослуханих доповідей відбулося активне обговорення проекту програми, яке завершилося підведенням підсумків.

stil 1stil 2stil 3