logo vilar

Участь співробітників ДСЛР у міжнародній конференції та координаційній нараді з агроекології

2 липня 2015 року в Інституті агроекології і природокористування НААН відбулася міжнародна науково-практична конференція «Екологічна безпека та збалансоване природокористування в агропромисловому виробництві» в якій активну участь взяли співробітники ДСЛР – О.В. Устименко, Л.А. Глущенко, М.П. Колосович, Д.О. Німець та Л.А. Федько.

Урочисте відкриття конференції відбулося за участю президента НААН Я.М.Гадзала, директора ІАП НААН О.І.Фурдичка, представників президії НААН, міністерств та відомств, обласних державних адміністрацій, громадських організацій. В роботі конференції взяли участь науковці з України, Японії, Франції, Сербії, Росії, Білорусії, Польщі та Литви.

3 липня 2015 року в Інституті агроекології і природокористування НААН відбулося засідання координаційно-методичної ради науково-методичного центру «Агроекологія» з питань розгляду і затвердження звітів за перше півріччя 2015 рік з ПНД 03 «Агроекологія»,ПНД 07 «Органічне землеробство» (Підпрограма 4. «Система оцінки якості продукції органічного виробництва»), 38 „Ефіроолійні, лікарські і ароматичні культури” та ПНД 40 «Економіка природокористування». Від ДСЛР були присутні Л.А.Глущенко та М.П.Колосович, які прозвітували за виконану наукову роботу з вищезазначених програм та надали відзиви (як куратори) на звіти виконавців з 38 „Ефіроолійні, лікарські і ароматичні культури”.

eko 1eko 2eko 3