logo vilar

Урочисте засідання Вченої ради ДСЛР з нагоди Дня науки

14 травня 2015 року в актовій залі Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН відбулося святкове засідання Вченої ради ДСЛР присвячене Дню науки.

З науковою доповіддю “Ботанічному розсаднику 90 років” виступила завідувач відділом екології Л.М.Сивоглаз. На засіданні були присутні: голова Лубенської районної ради О.В.Темченко, перший заступник голови райдержадміністрації І.І.Нестеренко, директор Лубенського лісотехнічного коледжу Р.В.Сендзюк, начальник Управління ветеринарної медицини в Лубенськом районі А.В.Грищук, які привітали колектив та адміністрацію ДСЛР з Днем науки.

З привітальним словом з нагоди професійного свята виступив директор ДСЛР О.В.Устименко, який подякував за сумлінну працю та вагомі здобутки всьому колективу установи і вручив солодкі подарунки. Привітання на адресу науковців установи прозвучали також від голови профспілкового комітету М.А.Калініної, заступника директора з наукової роботи Л.А.Глущенко, завідувача відділом селекції та насінництва Н.І.Куценко, завідувача відділом фармакогнозії та інноваційної діяльності С.В.Філенко.

           Урочисте засідання Вченої ради завершилося чудовим святковим концертом, підготовленим колективом Лубенського районного будинку культури під керівництвом В.О.Гриші.

den nauky - 1den nauky - 2den nauky - 3