logo vilar

100-літній ювілей

27 лютого 2014 року 100-літній ювілей відзначила пенсіонерка Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН Бовт Ганна Луківна.

У день золотого ювілею до оселі довгожительки завітали голова сільської ради Білокур Надія Володимирівна, директор Дослідної станції лікарських рослин Устименко Олексій Васильович, голова профкому ДСЛР Калініна Марина Анатоліївна та сімейний лікар Груба Віктор Іванович. Гості побажали ювілярці здоров’я, щастя і добра, висловили найщиріші слова вдячності за прожиті роки і життєвий досвід.

Ганні Луківні було вручено квіти, продуктовий набір та подарунок. Нелегкими були її дитячі роки, які припали на час жахливого Голодомору 1932-1933 років. Все своє свідоме життя Ганна Луківна не покладаючи рук пропрацювала на землі, звідки черпала їй життєдайну енергію.

Доля готувала їй складні випробування, але щира і глибока віра в Бога, гаряча любов до ближніх допомогли їй вижити і досягти 100-річного ювілею. Ганна Луківна рано залишилася вдовою, жінка сама ростила і виховувала сина та доньку яка тепер повертає матері душевне тепло й турботу. Дарують радість життя своїй бабусі 3 правнуки.

bovt