joomla

Вітаємо Р.В. Мельничука з успішним захистом кандидатської дисертації!

28 листопада 2017 року в Інституті рослинництва ім. В.Я. Юр’єва НААН на спеціалізованій вченій раді Д 64.366.01 відбувся захист дисертаційної роботи молодшого наукового співробітника ДСЛР Мельничука Руслана Васильовича.

Детальніше: Вітаємо Р.В. Мельничука з успішним захистом кандидатської дисертації!

Реалізуємо насіння лікарських рослин

Дослідна станція лікарських рослин ІАП НААН пропонує насіння та садивний матеріал лікарських рослин.

Детальніше: Реалізуємо насіння лікарських рослин

Участь ДСЛР у Сорочинському ярмарку

З 22 по 24 серпня 2017 року Дослідна станція лікарських рослин ІАП НААН взяла участь у роботі Сорочинського ярмарку 2017.

Детальніше: Участь ДСЛР у Сорочинському ярмарку

Участь ДСЛР у медовому ярмарку

16 серпня 2017 року на базі ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича НААН» (м. Київ) відбувся Медовий ярмарок з демонстрації наукових досягнень та продукції галузі бджільництва. На ярмарку були представлені різні види меду з усіх регіонів України, бджолине обніжжя, мед в стільниках, перга, прополіс, маточне молочко, обладнання та інвентар для бджільництва, вощина, вулики, засоби лікування бджіл, література. 

У роботі заходу активну участь прийняли представники від Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН: О.В.Устименко, Н.І. Куценко та М.А. Калініна, які представили продукцію лікарського рослинництва ДСЛР, в тому числі насіння та демонстраційний матеріал сортів лікарських рослин – медоносносів.

В ході огляду демонстраційних матеріалів установи зацікавлені особи ознайомилися із друкованою науковою продукцією, широким асортиментом лікувальних фітозборів та апробували фіточаї з лікарських трав.

med 1med 2med 3