joomla

Реалізуємо насіння лікарських рослин

Дослідна станція лікарських рослин ІАП НААН пропонує насіння та садивний матеріал лікарських рослин.

Детальніше: Реалізуємо насіння лікарських рослин

Участь ДСЛР у Сорочинському ярмарку

З 22 по 24 серпня 2017 року Дослідна станція лікарських рослин ІАП НААН взяла участь у роботі Сорочинського ярмарку 2017.

Детальніше: Участь ДСЛР у Сорочинському ярмарку

Участь ДСЛР у медовому ярмарку

16 серпня 2017 року на базі ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича НААН» (м. Київ) відбувся Медовий ярмарок з демонстрації наукових досягнень та продукції галузі бджільництва. На ярмарку були представлені різні види меду з усіх регіонів України, бджолине обніжжя, мед в стільниках, перга, прополіс, маточне молочко, обладнання та інвентар для бджільництва, вощина, вулики, засоби лікування бджіл, література. 

У роботі заходу активну участь прийняли представники від Дослідної станції лікарських рослин ІАП НААН: О.В.Устименко, Н.І. Куценко та М.А. Калініна, які представили продукцію лікарського рослинництва ДСЛР, в тому числі насіння та демонстраційний матеріал сортів лікарських рослин – медоносносів.

В ході огляду демонстраційних матеріалів установи зацікавлені особи ознайомилися із друкованою науковою продукцією, широким асортиментом лікувальних фітозборів та апробували фіточаї з лікарських трав.

med 1med 2med 3

Наукова конференція з лікарського рослинництва

                20-21 липня 2017 року у Дослідній станції лікарських рослин відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференції молодих вчених «Перспективні напрями наукових досліджень лікарських і ефіроолійних культур».

Детальніше: Наукова конференція з лікарського рослинництва